הוצאה לפועל

משרד עו"ד דור אברהמי מספק שירותים מקצועיים בתחום הן לזוכים בהוצאה לפועל (תביעה על סכום קצוב, עיקולים, הגבלות, ביצוע צ'ק / שיק, ביצוע פסק דין ועוד) והן לחייבים לרבות התנגדות, בקשה לפרסת חוב לתשלומים, איחוד תיקים, ביטול הגבלות כגון ביטול הגבלה על רישיון הנהיגה, הסרת עיקולים (עיקול משכורת, עיקול חשבון בנק), פשיטת רגל ועוד.

הוצאה לפועל - הסבר

הליכי הוצאה לפועל נועדו לאפשר לבעלי זכות לממש זכויותיהם כנגד אותם אנשים או גופים אשר חייבים להם. בעל זכות יקרא "זוכה" והאדם או הגוף אשר חייב יקרא "חייב".

בהוצאה לפועל ניתן לממש (או להוציא לפועל) פסקי דין בעניינים אזרחיים, צ'קים, שטרות משכנתא או משכון, צווים והחלטות שונות. כמו-כן, ניתן להגיש תביעות מסויימות ישירות בהוצאה לפועל (תביעה על סכום קצוב), דבר היכול לקצר עד מאוד הליכי גביית כספים.

מקרה פשוט הוא כאשר זוכה פתח תיק בהוצאה לפועל, החייב קיבל אזהרה על כך, ולאחר מכן פרע את חובו. יחד עם זאת, רבים הם המקרים בהם חייבים לא משלמים את חובם, ועל כן יש הצורך לפעול בהתאם, ורצוי כי הדבר יעשה על ידי איש מקצוע בתחום.

ישנן דרכים רבות לגבות חוב במסגרת הליכי הוצאה לפועל, כגון: עיקול חשבון בנק, עיקול משכורת, עיקול מקרקעין, עיקול מיטלטלין ורכוש אחר, הטלת הגבלות (לדוגמא: עיכוב יציאה מן הארץ, הגבלת על רישיון נהיגה, צו מאסר).

משכך אנו רואים כי לזוכים ישנם כלים לגביית ו/או מימוש זכויותיהם. ואולם, אין הדבר אומר כי לזכות הזוכה פתוחה האפשרות לפעול בצורה בפוגעת באופן קיצוני ולא מידתי בחייב. לכן גם כחייב בהוצאה לפועל ניתן להתגונן ולבטל הגבלות ועיקולים. כמו כן ישנן אפשרויות מצד החייב לבקש פריסת החוב לתשלומים, איחוד תיקים, לפנות להליכי פשיטת רגל ועוד.

בפניה לעורך דין העוסק בתחום ההוצאה ישנה תועלת רבה, שכן יש לך נציג הבקיא בתחום וכן נעשית בדיקה של בחירת אמצעים ו/או הליכים לפעולה.

077-5070620

פקס: 077-5070625

כתובת: בר כוכבא 23, בני ברק
מגדל וי-טאוור, קומה 18

צרו קשר לייעוץ
משפטי מקצועי

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
ניגודיות